Anonym bruker Skrevet 21. november 2011 #1 Skrevet 21. november 2011 Var jo ikke sånn før?? Hele siden blir jo forminsket når den dumme reklamen dukker opp!
Anonym bruker Skrevet 21. november 2011 #2 Skrevet 21. november 2011 Til venstre? Det er er det eneste stedet jeg ikke har reklame, bare en hvit stripe. Over, til høyre og under derimot..... Men det blir bedre )
Anonym bruker Skrevet 21. november 2011 #3 Skrevet 21. november 2011 Jeg har både til venstre, høyre, over og under! Irriterende ja. Før var det bare til høyre.
Anonym bruker Skrevet 21. november 2011 #4 Skrevet 21. november 2011 Jeg har noen få små rubrikker direkte under rullgardinen med forum. Er det de dere mener til venstre? Første anonym.
Anonym bruker Skrevet 21. november 2011 #5 Skrevet 21. november 2011 Nei, det er mye reklame som det pleier å være på høyresiden. Kommer og går.. har aldri vært sånn før, bare de siste dagene.
Gjest sug lut Skrevet 21. november 2011 #6 Skrevet 21. november 2011 Bruk Firefox og last ned Adblock. Jeg har ikke en eneste reklame noe sted.
Anonym bruker Skrevet 21. november 2011 #8 Skrevet 21. november 2011 Rart, jeg har ikke dette, og ikke har jeg installert noe som skal blokkere heller. Ikke at jeg etterlyser det akkurat.....
Anonym bruker Skrevet 22. november 2011 #9 Skrevet 22. november 2011 Jeg har den tryg forsikring reklamen på venstre side, så alt blir forskjøvet. Utrolig irriterendes. Lei av bevegelig og blinkende reklame over alt her, blir jo bare værre og værre
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå