Anonym bruker Skrevet 19. november 2011 #1 Skrevet 19. november 2011 Som foreksempel dette; http://www.ringoshop.no/estore/visvare.asp?vareid=4689&KatId=29 Kan barn ligge i et sånt telt inne i stua en natt, eller vil det bli for tett luft? Lillejenta på 3 har så lyst til å overnatte i telt
Anonym bruker Skrevet 19. november 2011 #2 Skrevet 19. november 2011 Slike telt er designet av legemiddelfirmaer for å sørge for at barn får altfor lite luft, og dermed vil være avhengig av behandling resten av livet.
Anonym bruker Skrevet 20. november 2011 #5 Skrevet 20. november 2011 Jeg synes det er lt for tett/lite luft inni det, særlig når det i tillegg står innendørs. Men om du har oppe den "døra" på teltet burde det vel gå greit.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå