Anonym bruker Skrevet 18. november 2011 #1 Skrevet 18. november 2011 Mondail duo kombi, edge duo kombi og city cross. Hva er forskjellen og hvilken er og anbefale? Takker for eventuelle svar:) Hilsen litt blond:)
Anonym bruker Skrevet 18. november 2011 #2 Skrevet 18. november 2011 Jeg kjenner bare edge duo og city cross. Edgen er kjempetung å løfte og manøvrere. Men den er større. Du kan bruke stor pose i den. City crossen er nettere og lettere å manøvrere.
Anonym bruker Skrevet 18. november 2011 #3 Skrevet 18. november 2011 Og mondial er midt i mellom, men med god plass til vinterpose:)
Anonym bruker Skrevet 18. november 2011 #4 Skrevet 18. november 2011 Les her, og se om du blir litt klokere! http://www.emmaljunga.com/no/Barnevogner/Velg_din_vogn-562.html
Anonym bruker Skrevet 18. november 2011 #6 Skrevet 18. november 2011 Mondial er akkurat samme størrelsen som Edge, Mondial er vel ment å være en luksusversjon. Jeg har den selv og synes den er god på tur ute i terrenget, men utenom det synes jeg den er litt stor og klumpete. Jeg ville nok gått for en mindre versjon,
TPK Skrevet 18. november 2011 #7 Skrevet 18. november 2011 Jeg er fornøyd med City Cross, bortsett fra at "bagasjebrettet" under ikke tåler noe særlig vann (sponplate inni), og siden understellet vårt står ute, ble den ødelagt ganske fort. Ellers har vi fått skiftet bremsen to ganger, men vet ikke om det er tilfeldigheter, eller gjelder mange av den modellen. Ikke noe problem å fikse på garantien forresten, trengte ikke kvittering en gang.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå