Gå til innhold

"Skittentøysystem"


Anbefalte innlegg

Skrevet

Skal pusse opp vaskerommet. Vil ha en disk med kurver av noe slag under. Noen som vet om et lurt system/kurver man kan få kjøpt?

Har 5 barn, så er ute etter noen som er dype/store.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har kjøpt bokser på Europris og merket dem selv med hva som er hva. Plassert dem på rekke og rad. Funker bra.

Skrevet

vi har to doble fra ikea til håndklær, sengetøy, mørke klær og hest/fjøs/arbeidsklær de rommer ganske mye, men ikke slik det hoper seg opp stygge mengder..

 

så har vi en høyde med trådkurver 4 skuffer der vi har ullklær, hvitt, barnas skittne klær og en til sokker og undertøy..

 

fungerer veldig fint for oss, det tar ca 1,5m i bredden under benken, så vi trenger ikke all verden med plass på å organisere skittentøyet, og en trådkurv tilsvarer mengden som skal til for å fylle en maskin.. har tre barn på 1,3 og 12 år.. vasker klær sikkert hver dag.. har lite vaskerom forresten, 2,5x4m..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...