Gå til innhold

Flere som er drittlei, regn, vind og plussgrader??


Anbefalte innlegg

Skrevet

For det første er det jo bekkmørkt ute for tiden, ungene vil ha snø og jeg er drittlei av og ha på meg regntette klær:( Får ikke brukt de fine støvlettene mine heller for de blir jo ødelagt om jeg bruker dem i dette helvetes regneværet.

 

Noen som vil bli med til vår ferieleilighet på Gran Canaria??

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg er gjerne med deg!!! :)

 

Er drittlei. Er bare tåke og drit her hvor jeg bor. I tillegg bor jeg på landet mellom masse jorder. Når jordene er pløyet for høsten blir det bare stygt og så vanvittig mørkt og trist rundt oss, det blir så mye penere med en gang snøen kommer!

Skrevet

Har overhodet ikke noe i mot å bli med til GC! Men nei, jeg har heller ikke behov for snø.

 

Her jeg bor har det heller ikke regnet noe særlig i det siste, så her går vi i småsko og høstjakke.

Skrevet

Jeg elsker regn :-)

 

Hilsen Bærgenser :-)

Skrevet

Jeg er helt ærlig talt storfornøyd med at vinteren lar vente på seg! Jeg kan ikke huske sist vi hadde en så mild november, slettes ikke sist gang det ikke var kaldt og glatt eller fullt av snø. :D Vi trenger ikke kle på oss masse klær bare for å gå ut i bilen, vi trenger ikke skrape vinduer før vi kjører, votter er ikke nødvendige - dette var en morsom vri på november! :D Når det er sagt håper jeg jo selvfølgelig at snøen kommer i desember :)

Skrevet

Å, jeg syns vi har hatt en fantastisk vakker og fin høst jeg! Sitter igjen med en opplevelse av at det nesten ikke har regnet i det hele tatt! :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...