Anonym bruker Skrevet 13. november 2011 #1 Skrevet 13. november 2011 Altså, bare lurer etter å ha skumlest tråden om harry og uakseptabelt interiør. Personlig bryr jeg meg ikke om å stemple andres smak som harry, og allfall ikke uakseptabel. Hver sin smak osv.
Anonym bruker Skrevet 13. november 2011 #2 Skrevet 13. november 2011 problemet er at når mange nok likar ein ting, og kjøper dette, så vert det harry for dei som vil vere litt finare og eksklusive.
Anonym bruker Skrevet 13. november 2011 #3 Skrevet 13. november 2011 I den harry-tråden tror jeg det er mange som ikke helt skjønner hva begrepet står for. At en ting er harry, betyr ikke at man ikke liker akkurat den tingen. Det heter smak og behag og kan aldri diskuteres:) At en ting er harry, betyr at det gjerne er en dyr, litt flashy ting som skiller seg ut på en negativ måte. Eks sofa med dyremønster, bar med lys og musikk, takvifte med lys, digre, blanke skinnmøbler i en liten stue osv... Når det gjelder harry klesdrakt er det det samme, blanke, shiny stoffer gjerne med merket (adidas, lacoste osv) godt synlig... At noen ikke liker Black Design gjør det ikke harry:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå