Anonym bruker Skrevet 12. november 2011 #1 Skrevet 12. november 2011 - Er dere fornøyd med tilværelsen? - Flørter dere mye? ;-P Jeg er fortsatt ung og kjenner det er litt godt å enda være singel og alene om avgjørelsene ovenfor barnet mitt. Litt herlig å kunne se på kjekke menn uten en samboer som blir sur.. Savner litt en kjæreste også, men akkurat nå er det fint å være singel:)
Anonym bruker Skrevet 12. november 2011 #2 Skrevet 12. november 2011 Helt ærlig, så vet jeg ikke hvordan det er å være voksen og ha en partner Jeg bare ELSKER å være singel Ikke at jeg flørter så fryktelig mye, eller har sex til stadighet. Men jeg elsker friheten til å kunne velge helt selv i alt Så jeg blir nok singel lenge ja
Anonym bruker Skrevet 12. november 2011 #3 Skrevet 12. november 2011 Det er veldig veldig deilig å være singel. Jeg er også fortsatt ung selv om jeg sikkert er tjue år eldre enn deg. Godt å ha sitt eget liv og ta både avgjørelser og ansvar selv. Selv om det er enkelte ganger det hadde vært hyggelig og/eller praktisk å være to. Klart, flørter mye og nyter det også. Men aldri mer en mann i mitt hus, etter tjue år i forhold blir neste eventuelle runde som særboere. Et forhold trenger alltid kompromisser og jeg er ferdig med kompromisser for dette livet.
Anonym bruker Skrevet 12. november 2011 #4 Skrevet 12. november 2011 Ikke bare trasig å være singel nei Var på bowlinghallen istad og fikk øyekontakt med en nyydelig fyr som smilte litt til meg.. Føler meg 14 år igjen! Hehe. Godt å se det er flere som trives HI
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå