Gå til innhold

Dere som har opplevd MA:


Anbefalte innlegg

Skrevet

Når sluttet fosteret å utvikle seg?

 

Jeg hadde en MA i sommer, da sluttet fosteret å utvikle seg i uke 6. Jeg err gravid nå i uke 8+5. Er det større sjans for at det skal gå bra nå?

 

Forje gang var jeg på ultralyd, og så hjerte slå i uke 5+2, denne gangen var jeg der i uke 8+0, hjertet slo nå også. :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Aner ikke, tenker samme veien selv... Håper at det går bra denne gangen med oss begge!

Skrevet

Jeg hadde en MA i uke 6, ble påvist i uke 11. Du kan slappe av nå, er det påvist hjertelyd i uke 8 har du oddsen med deg:)

Skrevet

Fosteret sluttet å utvikle seg i uke 6. Jeg tok utskrapning når jeg var i uke 9. Neste svangerskap roet jeg meg ikke før jeg var kommet forbi uke 9. Fikk ul i uke 9 fordi jeg hadde mistet første i MA og fordi jeg blødde en del fra uke 5-8. Da slo hjertet og han hadde det veldig fint:) blødde ikke noe mer og noen mndr senere kom en frisk og fin gutt ut av magen min:)

Skrevet

MA ble oppdaget i uke 11, men fosteret var bare 5 uker på vei... :\ Jeg ble gravid igjen med en gang, da, og da dro jeg på privat UL i uke 12 (måtte få visshet, og fikk ikke UL offentlig) og alt var bra (jenta er 2 måneder gammel nå :)).

 

Jeg krysser fingrene for at alt går bra nå, når du først har hørt hjertet slå i uke 8 er jo sjansene gode for at alt går bra! :)

Skrevet

Sier som de andre - har du fått påvist hjerteslag så er sjansene store for at dette går veldig bra,og at du om noen md sitter med ett lite nurk i armene.

Xer fingrene for dere alle som er nervøse,og ønsker dere masse lykke til :)

Skrevet

MA ble påvist i uke 14, fosteret var 11 uker gammelt, dvs hadde dødd i min uke 13..

Var på ul i uke 8 og så hjerteslag, og hørte fosterlyd på doppler i min uke 11..

Skrevet

Håper virkelig dette går bra nå.

 

Takk for svar, alle sammen. :)

Skrevet

Regner med du ønsker ærlige svar, så svarer jeg også...

 

Hjertet sluttet å slå uke 9.

 

Stor sannsynlighet for at det går bra med deg, men man vet aldri..

 

Lykke til!! :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...