Anonym bruker Skrevet 9. november 2011 #2 Skrevet 9. november 2011 Kommer vel an på hvor kaldt det er der du bor. Men tuja (eller hvordan det nå skrives) burde vel være fin ute nå. Eller krysantemum hvis du bor på et sted med mindre vær og vind.
Anonym bruker Skrevet 9. november 2011 #3 Skrevet 9. november 2011 Her blåser det så mye at til og med tuja blir brun etter en liten stund..
Anonym bruker Skrevet 9. november 2011 #4 Skrevet 9. november 2011 Her står fortsatt margerittene i full blomst og med masse knopper. Hadde tenkt å bytte de ut med lyng, men hadde ikke hjerte til det :-P 'Ta en tur på et hagesenter så har de nok et utvalg planter som kan plantes ute nå.
Anonym bruker Skrevet 9. november 2011 #5 Skrevet 9. november 2011 Pyntekål i forskjellige farger er jo fint sammen med f.eks lyng i forskjellige farger. Og gjerne en minituja innimellom lyngen er også fint
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå