Anonym bruker Skrevet 9. november 2011 #1 Skrevet 9. november 2011 Det gjør jeg, og han elsker å være hardhendt Hehe. Tok faktisk litt tid etter at vi ble kjærester før vi snakka med hverandre om det, og fant ut at vi likte det begge to..
Anonym bruker Skrevet 9. november 2011 #4 Skrevet 9. november 2011 Ja, jeg liker å bli tatt hardt... han er ikke like begeistra, men klager ikke heller
Anonym bruker Skrevet 9. november 2011 #5 Skrevet 9. november 2011 Ja, mens mannen er en kosegris som ikke kunne tenke seg å krumme et hår på mitt hode... kjedelig ;-)
Anonym bruker Skrevet 9. november 2011 #6 Skrevet 9. november 2011 Hehe, bare en positiv overraskelse det? Her går det litt på omgang hvem som er hardhendt. Må tilstå at jeg liker både å bli herset med og å herse med noen tror det å like å bli tatt hardt dreier seg om å virkelig føle at partneren har så lyst på deg at han/hun bare tar for seg. Deilig følelse!
Anonym bruker Skrevet 9. november 2011 #8 Skrevet 9. november 2011 Jeg elsker det :D : D Og det gjør han også, takk og lov!
Anonym bruker Skrevet 9. november 2011 #9 Skrevet 9. november 2011 Elsker det! Og det gjør han og, virkelig. Får blåmerker med jevne mellomrom..
Anonym bruker Skrevet 9. november 2011 #10 Skrevet 9. november 2011 Elsker det, men det skjer aldri ((
Anonym bruker Skrevet 9. november 2011 #12 Skrevet 9. november 2011 Hva mener du med hardhendt HI? Jeg liker å bli kjørt litt hardt, men hadde absolut ikke likt hvis han begynte å dra i håret for å få meg gjøre ting jeg ikke har lyst til.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå