Anonym bruker Skrevet 9. november 2011 #2 Skrevet 9. november 2011 Viktor. Jeg er motstander av jålebokstaver som jeg kaller det. Av typen c istedet for k og stumme h'er.
Anonym bruker Skrevet 9. november 2011 #3 Skrevet 9. november 2011 Victor,Victor Victor Victor....... Kjempefint! Skulle vi fått en 3 gutt skulle vi brukt dette navnet;) Men jeg er enn så lenge fornøyd med 2;)
Anonym bruker Skrevet 9. november 2011 #4 Skrevet 9. november 2011 Så det var godt du ikke foreslo Wickhtor.
Anonym bruker Skrevet 9. november 2011 #5 Skrevet 9. november 2011 Viktor. Synes det er harry å skrive norske navn med C hvor det er mer naturlig å skrive med K.. Samme med unødige h-er. ugh!
Anonym bruker Skrevet 9. november 2011 #6 Skrevet 9. november 2011 Victor er mykere og penere enn Viktor. Helt klart Victor.
Anonym bruker Skrevet 9. november 2011 #8 Skrevet 9. november 2011 Viktor. Like ikke den overdrevne bruken av c. Fint navn!
Anonym bruker Skrevet 9. november 2011 #9 Skrevet 9. november 2011 Begge navn er flotte Elsker Victor/Viktor, men det gjør dessverre ikke mannen
Anonym bruker Skrevet 9. november 2011 #10 Skrevet 9. november 2011 Mange harry navn der ute, men Victor er ikke en av de. Fint med c! Harry da snakker vi om Halvor,Eirik Erik Jens eivind osv,osv.
Anonym bruker Skrevet 9. november 2011 #11 Skrevet 9. november 2011 Victor er penest. Og siden det er blitt et navn mange har fått sansen for så hadde jeg skrevet det med c. Da blir det litt anderledes alikevel, for de fleste skriver Viktor.
Anonym bruker Skrevet 9. november 2011 #12 Skrevet 9. november 2011 Synes hele debatten rundt c eller k er harry. Bare det å rakke ned på noe så bagatellmessig er harry i mine øyne. C er en bokstav som er brukt i navn i hundrevis av år, og hvis noen liker det best så la nå de bruke det. Viktor og Victor er like fint synes jeg.
Anonym bruker Skrevet 9. november 2011 #13 Skrevet 9. november 2011 Viktor Ser ikke noen grunn til å "jåle det opp" med en c inni der.
Anonym bruker Skrevet 9. november 2011 #14 Skrevet 9. november 2011 Viktor er finest. Ser mange mener det er finest med c for da er det liksom mykere, men forhåpentligvis blir barnet en voksen mann en vakker dag, da trenger han ikke et mykt navn.
Mamma`n til Will& Ailo Skrevet 9. november 2011 #15 Skrevet 9. november 2011 Jeg har en sønn som heter Victor , syns det er finere med C.
trollmor & trollungene Skrevet 9. november 2011 #16 Skrevet 9. november 2011 Eldstesønnen min heter Viktor
Anonym bruker Skrevet 9. november 2011 #17 Skrevet 9. november 2011 Hvorfor er alt jålete og harry med C? C er da for faen er del av alfabetet på likt grunnlag som både K og H. Og alle de andre bokstavene.. Våre barn har begge navn med C, dette er fordi pappan er britisk, vi har hele familien hans der, dermed ble mye mer naturlig for oss å velge den internasjonale C enn K. Av og til ligger det en god grunn bak valget..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå