Gå til innhold

hva kjøper dere i julegaver til barna i år?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Sønnen min har aldri vært vanskelig å kjøpe til, men datteren min har liksom ikke hatt noen interesser. Men i år blir det heller vanskelig å velge!

 

Sønnen min er snart 8, og trenger ny CD-spiller. Kunne også tenkt meg å kjøpe mp3 spiller til han. Han ønsker seg mobiltelefon og starwarslego.

Han trenger også litt klær.

 

Datteren min er 5, og ønsker seg hello kitty pute, kunne godt hatt ny CD-spiller hun også. Er veldig glad i perler, og annet "håndarbeid" Klær trenger hun ikke så veldig, men hun kan kanskje ha litt hverdagskjoler.

 

Så i år kan vi faktisk velge og vrake i ønsker!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hovedgaven blir ski til mine på 4 og 6år. Vi kommer også til å kjøpe flere gaver, men da mindre ting som lego, bøker, klær osv.

Skrevet

gutten vår på 3 får sabeltann sin båt, og noe klær.

 

jenta vår på 1 år vet jeg ikke helt enda. hun har alt hun trenger. kansje klær, ellers blir det leker.

 

ligger på 1000 kr til hver.

 

tenker også 300-400 kr fra nissen.

 

 

 

 

Skrevet

Sønn på 4 år får: Globus med verdens dyr på fra meg, og fra broren sine får han cd med fotballsanger som han ønsker seg

 

Sønn på 7 år får: ANER IKKE!! hjelp..?

 

7-åringen har laptop, ipod, mp3-spiller, mobiltelefon, ds, psp, playstation, stereoanlegg, tv på rommet, kamera... Han har en onkel som elsker duppeditter, og denne onkelen sender alt han er "ferdig med" til min eldste sønn. Det er IKKE jeg som kjøper!!

Skrevet

Hvor får du tak i en globus med verdens dyr på? Hadde vært en super gave til lillebror på 4 år også =)

 

Skrevet

Hele innlegget ble visst lagret når jeg skulle fjerne "anonym".

 

Vi tenker på dundyne, lego, ullundertøy til lillebror på 4 år.

 

Jeg har lyst å kjøpe ds til storesøster, ev. penger slik at hun kan kjøpe selv. Ønsker seg det veldig og er flink å spare. Faren er uenig =(

 

Skrevet

Jeg så en på notabene i går:)

 

Den er som en vanlig globus med alle land på, og den var også merket med hvilke dyr som bor i hvilke land. Såg veldig grei ut:)

Skrevet

Høres stilig ut =) takk =D

 

Skrevet

Vanskelig, da vår 5åring ikke intreserer seg for noen leker eller spill (ds osv)

Minsten på 3 vet jeg heller ikke hva jeg skal kjøpe til...

Men gaver får det nok, finner alltid noe..:)

Kanskje ski til minsten..men det er så mange i familien som vil kjøpe også..så vi må nok skrive liste

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...