Anonym bruker Skrevet 3. november 2011 #1 Skrevet 3. november 2011 En film eller en serie hvor det er endel folk nedi en grotte eller noe slikt. De må prøve å komme seg ut derfra, men har ikke nok oksygen til alle. En av dem (ei dame) melder seg frivillig til å drukne, så skal mannen hennes? dra henne med seg til dit de skal og så prøve å gjennopplive henne der. Husker jeg synes det var så fælt når hun druknet også dro de henne med seg livløs, men husker ikke hvordan det gikk... og ikke hva det her var... anyone?
Anonym bruker Skrevet 3. november 2011 #2 Skrevet 3. november 2011 Det er to filmer som heter The descent og The cave. Begge er visst fra 2005, faktisk.
Anonym bruker Skrevet 4. november 2011 #3 Skrevet 4. november 2011 The decent er det ikke. Der var det kun en jentegjeng på grottevandring.
Anonym bruker Skrevet 4. november 2011 #4 Skrevet 4. november 2011 Høres ut som om det kan være The abyss? Da er de langt under vannets overflate, og de må svømme fra en stasjon til en annen (om jeg husker rett), men har bare oksygen til en. Da drar han dama med seg i vannet, og satser på at hun pga hypotermi skal kunne klare en lengre periode under vann uten for store skader. Mener det er en sånn scene i filmen, men det kan hende jeg blander. http://www.imdb.com/title/tt0096754/
Anonym bruker Skrevet 4. november 2011 #5 Skrevet 4. november 2011 Høres ut som The Abyss ja, de er på en slags forskningsstasjon dypt nede i havet. Fin film :-) (og det gikk bra med dama!)
Anonym bruker Skrevet 4. november 2011 #6 Skrevet 4. november 2011 Tusen takk, da skal jeg se den på nytt:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå