Anonym bruker Skrevet 3. november 2011 #1 Skrevet 3. november 2011 Hvor mange lesere har dere normalt sett på en dag? Jeg skriver egentlig bloggen mest for vår egen del, for å dokumentere et prosjekt. I dag oppdaget jeg at det er en statistikk over lesere, og ble veldig overrasket over å ha 20-30 besøkende hver dag. Er det vanlig?
Anonym bruker Skrevet 3. november 2011 #2 Skrevet 3. november 2011 Har alt mellom 2-300 og opptil 8000
Anonym bruker Skrevet 3. november 2011 #3 Skrevet 3. november 2011 Oi, det var mange! Reklamerer du mye for bloggen din? Jeg har egentlig aldri reklamert noe for min, så jeg trodde ikke jeg hadde flere lesere enn noen i nærmeste omgangskrets. HI
Anonym bruker Skrevet 3. november 2011 #4 Skrevet 3. november 2011 Har reklamert lite, men har kommet på VG ett par ganger og det drar lesere. Primært skriver jeg for venner og kjente, og fordi jeg ELSKER å skrive, men lesere er alltid kjekt:-) Har fått flere tilbud om reklame på bloggen og for å skrive om ting for betaling, men det vil jeg ikke.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå