Anonym bruker Skrevet 2. november 2011 #1 Skrevet 2. november 2011 Skal ut i morgen å kjøpe vinterdress til min 3,5 år gamle datter. Syns det er så vanskelig å bestemme seg. Noen som har noen gode råd og tips til meg?
Anonym bruker Skrevet 2. november 2011 #3 Skrevet 2. november 2011 Jeg syns Reima Tec vinterdressene er best. De er så myke og behagelige. Mange dresser er så stive og ekkle. Prisen er alt for dyr, men det går jo heldigvis ant å selge dressen til en god pris når den er blitt for liten siden det er et merke som mange vil ha til barna sine.
Anonym bruker Skrevet 2. november 2011 #4 Skrevet 2. november 2011 Isbjørn og sweden er helt fantastisk. Smidig, perfekt passform og datteren min lå og rullet seg i en sølepytt uten at det var antydning til fukt innvendig..
Anonym bruker Skrevet 2. november 2011 #5 Skrevet 2. november 2011 Isbjörn of Sweden, uten tvil! Har masse Isbjörn til jentene mine, storfornøyd! Har også hatt en del Reima, okei det også, men Isbjörn er hakket bedre.
Anonym bruker Skrevet 2. november 2011 #6 Skrevet 2. november 2011 Isbjørn of sweden hvor kan jeg få kjøpt den?
Anonym bruker Skrevet 2. november 2011 #7 Skrevet 2. november 2011 Vi har hatt flere forskjellige til jenta vår og stort sett vært veldig fornøyde. Reima, Name It, Ticket 2 Heaven, Mikk-line har alle vært gode dresser.
Anonym bruker Skrevet 2. november 2011 #8 Skrevet 2. november 2011 Vi kjøpte Isbjørn på nettet - Lille Vanilje. Men de har den blant annet på xxl
Anonym bruker Skrevet 2. november 2011 #9 Skrevet 2. november 2011 Har dresser fra Ellos, superfornøyd:))) Betalte nå 800 for to dresser. Varme, vaanntette og god passsform:)
Anonym bruker Skrevet 3. november 2011 #12 Skrevet 3. november 2011 Vi har hatt ALLE typer dresser til våre 5 barn, og det er kun Reimatec som duger. Selv om andre dresser kan være greie nok, så er det Reima som er best alt i alt. Så gjennom disse 14 årene med vinterdresser så er det Reima som er vinneren her i huset, og som vi har kjøpt de siste årene.
Anonym bruker Skrevet 3. november 2011 #13 Skrevet 3. november 2011 gutten min er 3 år å går i en utebarnehage.. der han er nøyd å ha gode klær, pluss at vi bor i nordnorge.. så det er lang vinter.. i fjord kjøpte vi reima tec, å var storfornøgd, han var aldrig kald og aldrig våt, har også hadd troll, kjempefornøgd! i år har jeg kjøpt reima tec+, den er mer sliktesterk, håper jeg blir like førnøgd i år..
Anonym bruker Skrevet 3. november 2011 #14 Skrevet 3. november 2011 Vi bor også i nord med lang og kaldt vinter. Bruker Reima tec+ som hoveddress. Vi har alltid 2 sett til ungene, "hoveddressen" er alltid Reima. Det er det eneste merket vi ikke har hatt noe å utsette på. Stormberg har vi også vært fornøyd med, men de dressene er mye stivere enn Reima sine. Reflex har også bra dresser, men de blir så fort slitte og tåler ikke like mye fukt og blir våte gjennom. Helly Hansen har vi også vært ganske fornøyd med i kulda, men de trekker fukt. Ikke inn i dresses så den blir våt inni, men de blir så tunge når de blir fuktige. Det er de merkene som har vært best av alle dressene vi har hatt.
Anonym bruker Skrevet 3. november 2011 #15 Skrevet 3. november 2011 Glem spørsmålet om hva som er "best". Fokuser på hva om er "godt nok" og velg den du liker best av dem. De aller fleste vinterdresser i handelen er gode dresser som fungerer godt for ungene.
Anonym bruker Skrevet 3. november 2011 #16 Skrevet 3. november 2011 Trolldress! Vannsøyle på 10000, så barnet holder seg tørr. Stoffet på bena er av samme stoff som MC-utstyr, så det er ekstremt slitesterkt. Du har vinterdress, vårdress og ulldress i en drakt. Troll holder barnet varmt og tørt!
Anonym bruker Skrevet 3. november 2011 #17 Skrevet 3. november 2011 Uten tvil Troll Parkdress3 i 1 Fikk tilbakemelding av barnehagen i går, om at de syntes dressen var super! Etter en regnfull dag ute, var sønnen min fortsatt knusk tørr, og god og varm. Pluss at det er ekstremt lett å bevege seg i den! Den er ikke tung og klumpete som mange dresser er. Eneste ulempen med Troll, er prisen. Det er litt dyrt, men jeg synes den var verdt alle penga :-)
Anonym bruker Skrevet 3. november 2011 #18 Skrevet 3. november 2011 Upps!! Troll Parkdress har vi hatt, og likte den definitivt ikke, den gikk på loppemarked ) Foret inni krølla seg, var vanskelig å kle på for små barn og mye stivere enn Reima. Den var ikke bedre på fukt enn Reima heller, så jeg syns Reima er bedre enn Troll!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå