Gå til innhold

Om man har to barn, hva er best?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Et av hvert kjønn eller to av samme? Får de større glede av hverandre om de er av samme kjønn enn om de er av forskjellig kjønn?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har en av hver. Har jo glede av hverandre uansett kjønn. Mine er det litt alders forskjell på så er på forskjellige stadier.

Skrevet

Jeg har to gutter med 16 mnd mellom, og syntes det er helt perfekt at de er samme kjønn siden de er såpass nære i alder.

Ellers så er det 4 år mellom meg og storebroren min, og det er på sin måte perfekt i og med at det ble såpass aldersforskjell mellom oss;o)

Skrevet

Tja. Hos oss så er det slik at det "kullet" med to av samme kjønn har lekt mer sammen, men også kranglet veldig mye mer, men det "kullet" med ulikt kjønn har lekt mindre sammen, og også kranglet mindre. Men begge kullene er like tett og glade i hverandre føler jeg, altså har stor glede av hverandre.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...