ღPrinsesse&Prinsemammaღ Skrevet 30. oktober 2011 #1 Skrevet 30. oktober 2011 Hei hei! Da er ammingen over for en måneds tid siden, og puppene er ikke fine... De er små og ingenting i dem:-( når jeg ammet var de jo kanon flotte!!:-) Så nå vurdere jeg å ta silikon i dem. Ikke for å få store pupper, men for å føle meg litt kvinne. Kjempe misunnelig på dem som har kløft! Det har ikke jeg. Her går singletten/toppen/genseren/kjolen rett over.... Men lurer på om noen her har erfaring med silikon og amming, og hvordan ble puppene da etter en Evt graviditet? Vi har to nydelige velskapte barn, og tro egentlig det blir med dem to, men skal aldri si aldri. Så er ho da nysgjerrig på om jeg burde vente til vi er ferdig med barn.. Men har jo samtidig lyst på bryster nå! Håper noen har noen lurer råd & svar!
Pjuskesnusken Skrevet 30. oktober 2011 #2 Skrevet 30. oktober 2011 Går det seg ikke til etterhvert da? Hvertfall litt til, jeg ammet ikke selv, så aner ikke, men ville jo tro at de trenger litt tid på å normalisere seg etter en ammeperiode. Da skulle du hatt mine pupper..ha!!!.. er en vits etter at ammingen gikk skeis... var stoore når ungen kom ut, fylte seg med melk, men melkeproduksjonen kom aldri i gang, så nå har jeg to vrengte baklommer... og det på snart 4 året. De var det eneste jeg var fornøyd med før jeg ble gravid... Men silikon er ikke aktuelt allikevel hos meg.
ღPrinsesse&Prinsemammaღ Skrevet 30. oktober 2011 Forfatter #3 Skrevet 30. oktober 2011 De ble slike med en gang etter første jenta også... Og var slik frem til graviditeten igjen... Så tro ikke de blir bedre dessverre!:-( og det reduserer selvtilliten noe voldsomt! For følte meg mye flottere når puppene var fylt med melk!! Så dette ble en nedtur!!!:-(
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå