Anonym bruker Skrevet 29. oktober 2011 #1 Skrevet 29. oktober 2011 hahaha.. det er ikke en bombe, da. Men så nettopp en pornofilm med omskåren mann, og hva søren er deilig med den kuken??? En tørr pinne uten hud å runke med! Og alt i samme farge! Nei, takke meg til menn slik de er født!
Anonym bruker Skrevet 29. oktober 2011 #2 Skrevet 29. oktober 2011 seriøst du kødder nå,.. min mann er omskjært. han hadde for mye hud og måtte operere bort en del hud pga infeksjon. jeg syns det er deilig og ha sex med han. han klager ikke heller.
Anonym bruker Skrevet 29. oktober 2011 #3 Skrevet 29. oktober 2011 Lurer på hvordan omskjæring ville blitt tatt imot hvis det ikke var en gammel religiøs tradisjon. Et par foreldre går til legen å sier: "Vi vil gjerne skjære litt i tissen til gutten vår; er det ok?" Tipper barnevernet hadde blitt kalt inn ganske kjapt.
Anonym bruker Skrevet 29. oktober 2011 #5 Skrevet 29. oktober 2011 Jeg syns omskårne peniser er mye finere. Ikke si det til min Norske mann. Før han foretrakk jeg utlendinger som var omskåret.
Anonym bruker Skrevet 29. oktober 2011 #6 Skrevet 29. oktober 2011 Hallo, ikke alle som kan noe for at de er omskåret da, spesielt ikke norske menn! Blir litt på samme nivå som om jeg skulle sagt at de med rødt hår er sååå stygge!! Hallo!!!! Noen hjemme???
Anonym bruker Skrevet 29. oktober 2011 #7 Skrevet 29. oktober 2011 Vel...syns rødt hår er fint, mens blondt hår er stygg. Slik som omskåret menn er stygge...
Anonym bruker Skrevet 29. oktober 2011 #8 Skrevet 29. oktober 2011 Tror du seriøst ikke menn som er omskåret kan runke? Og farge? Nei, ærlig talt du er jo uvitende og blåst.
Anonym bruker Skrevet 29. oktober 2011 #9 Skrevet 29. oktober 2011 Selvfølgelig kan de runke. Men hva synes du egentlig om en skikk som går ut på å skjære bort litt av tissen til guttebarn for at Gud ikke skal bli sint på dem?
Anonym bruker Skrevet 29. oktober 2011 #10 Skrevet 29. oktober 2011 Hehe, ja kanskje jeg skulle tatt ungene med til legen å spurt om de kunne skjøre av øreflippene på dem? Helt enig med HI, syns omskjærte peniser er ekle.
Anonym bruker Skrevet 29. oktober 2011 #11 Skrevet 29. oktober 2011 Menn kan dessverre som regel ikke noe for at de er omskåret. Jeg fortrekker også intakte menn med deilig forhud til å kose med. Det er så bra at det går mot et forbud mot denne uskikken i Norge. Dessverre eksisterer det altfor mange myter om "fordeler" med å være omskåret fremdeles, så veien er nok lang før menn får lov til å beholde forhuden sin.
Anonym bruker Skrevet 29. oktober 2011 #12 Skrevet 29. oktober 2011 De kan onanere, men det må helt klart foregå på andre måter. Onanering for menn som ikke er omskåret foregår i hovedsak ved at de trekker forhuden frem og tilbake over penis. Det kan natulig nok ikke en omskåret gjøre. Hallo, bare der må man jo skjønne at forhuden har noe å si for nytelsen. Vitnesbyrd fra menn som har prøvd med og uten kan vel heller ikke levne mye tvil om at forhuden faktisk har en funksjon, og at han mister en viktig og tilfredsstillende del av sin mannlig anatomi når forhuden forsvinner.
Anonym bruker Skrevet 29. oktober 2011 #13 Skrevet 29. oktober 2011 Kanskje vi skal begynne å kreve å få kupere ørene på ungene? Tenk at det er forbudt å kupere hale og ører på hunder i dette landet, men omskjæring av guttebabyer er ikke forbudt pga religion.. Hva søren er religion egentlig? Det er oppspinn og folks fantasi og behov for å tro på noe.. Egentlig burde religioner bli avskaffet og folk måtte begynne å ta ansvar for sine egne liv og gjerninger.. Ikke bare å "synde" og få tilgivelse da nei!..
Anonym bruker Skrevet 29. oktober 2011 #14 Skrevet 29. oktober 2011 Jeg synes alle ser litt ekle ut på pornofilmer jeg da og ikke overraskende er ikke det noe jeg bruker for å bli tent. Jeg skjønner likevel hva du mener, det mangler noe vesentlig der.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå