Anonym bruker Skrevet 23. oktober 2011 #1 Skrevet 23. oktober 2011 Såeeeh, finnes det en alternativ vekkemåte, f eks teksttv, eller noe på datamaskin? hehe.. Får ikke tlf på og nå istad merka jeg at vekkerklokka har en knekt viser inni seg., så ja.. doomed til å forsove meg.
Anonym bruker Skrevet 23. oktober 2011 #3 Skrevet 23. oktober 2011 Før i verden fantes det en vekketjeneste. Husker ikke nummeret, men det kan du sikkert søke på om det fortsatt finnes. Du må jo ha telefon som virker, men kanskje du har fasttelefon?
Anonym bruker Skrevet 23. oktober 2011 #4 Skrevet 23. oktober 2011 Ring 1882, da kommer du til opplysninga utland. De har også vekke tjeneste. Da ringer de deg på det tidspunktet du vil. Det koster litt men ikke særlig dyrt Det er noen ganger litt vanskelig å komme gjennom, men de svarer til slutt. Dette har hvertfall reddet meg opptil flere ganger, funker flott!
Anonym bruker Skrevet 23. oktober 2011 #5 Skrevet 23. oktober 2011 Ring 1882, da kommer du til opplysninga utland. De har også vekke tjeneste. Da ringer de deg på det tidspunktet du vil. Det koster litt men ikke særlig dyrt Det er noen ganger litt vanskelig å komme gjennom, men de svarer til slutt. Dette har hvertfall reddet meg opptil flere ganger, funker flott!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå