Anonym bruker Skrevet 19. oktober 2011 #1 Skrevet 19. oktober 2011 Jeg har av og til lyst på litt vin når jeg sitter alene om kveldene men kjenner at jeg liksom har en sperre på å drikke alkohol når jeg er alene.Føler det er en sosial ting man gjør og at folk som drikker alene har spesielle grunner for at de da drikker. Hva tenker dere?
Anonym bruker Skrevet 19. oktober 2011 #2 Skrevet 19. oktober 2011 Kunne aldri falt meg inn. Men synes ikke du er gal om du tar deg et glass da
Anonym bruker Skrevet 19. oktober 2011 #3 Skrevet 19. oktober 2011 Tar ofte ett glass vin eller to når barna er i seng eller når jeg er alene og de er hos faren
Anonym bruker Skrevet 19. oktober 2011 #4 Skrevet 19. oktober 2011 Gjør jeg ofte det. Har sjelden barnefri til og gå ut og liker vin så hvorfor ikke? Kos deg
Anonym bruker Skrevet 19. oktober 2011 #5 Skrevet 19. oktober 2011 Det har jeg gjort flere ganger. Ser ikke noe i veien for det.
Anonym bruker Skrevet 19. oktober 2011 #6 Skrevet 19. oktober 2011 Jeg gjorde det. Så begynte jeg å drikke på morgenene... Da sluttet jeg å drikke gitt, fem år nå uten alkohol :)
Anonym bruker Skrevet 20. oktober 2011 #7 Skrevet 20. oktober 2011 Jeg synest det er greit men i min familie er det 4 tilfeller med Alkoholikere. Min far er det så er litt redd for å bli det sjølv.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå