Gå til innhold

Hva slags vognpose anbefaler dere?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hva slags vognpose anbefaler dere? Snuppa er 10 uker og jeg har stor Emaljunga vogn.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Til min lille hadde jeg Nøstebarns saueskinnspose i fjor vinter. Han lå i en Emmaljunga mondial.

Fantastisk pose.

Skrevet

jeg hadde først en voksi urban, men den byttet vi ut fordi vi var misfornøyde med den (svake glidelåser og for vid og åpen rundt hodet). Den neste posen var en easykid/easygrow. Helt super pose. God og varm dunpose som kan vaskes og tromles. Kan snøres godt rundt barnets hode og kan også åpnes helt opp. Med forlengerdel passer den til minst 3 år.

Skrevet

Jeg liker dunpose best. Har en Oderwalder og er veldig fornøyd. Synes voksi blir stor og klumpete. Dun har en mye bedre temperaturregulerende evne enn ull og her er det kaldt på vinter'n! Har brukt den i alt fra minus 20 til pluss 10 ;-) Nr 2 er nå på vei og han skal få egen dunpose. Easygrow denne gangen. For variasjonens skyld ;-)

Skrevet

ELSKER voksi uraban, jeg! Og jeg har forsøkt flere.

Skrevet

Vil absolutt anbefale lammeskinnspose, men den holder i verste fall bare det første året. Kan du låne/arve en er jo det fint. Ellers vil jeg anbefale Easygrow. Det kjøpte vi da vi ikke kunne bruke skinnposen lenger. Er kjempefornøyd med den.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...