Anonym bruker Skrevet 8. oktober 2011 #3 Skrevet 8. oktober 2011 Tror alle har det nå, de står enten sammen med kondomene eller sammen med intimvarene. Så det senest i går på Ica, der sto de sammen med ansiktskremer, sjampo og sånne ting. Ei venninne sa hun kjøpte på Rema, men det har jeg ikke sett etter om stemmer.
Anonym bruker Skrevet 8. oktober 2011 #5 Skrevet 8. oktober 2011 Oi, dette har jeg ikke fått med meg...er de billigere da eller?
Anonym bruker Skrevet 8. oktober 2011 #6 Skrevet 8. oktober 2011 takk for tips ja billigere faktisk ..kosta bare 79 på rema 1000 løp og kjøp
Anonym bruker Skrevet 8. oktober 2011 #7 Skrevet 8. oktober 2011 Supert! skal nok kjøpe inn noen billigtester også denne gangen, men så deilig at man lett kan få tak i om man er tom...bare kjøre litt lengre så man ikke møter på den personen man kjenner i kassa
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå