Gå til innhold

Jeg vet jeg er hysterisk, men ...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg klarer ikke slappe av. Jeg føler at babyen i magen ikke har det noe bra.

Igår og idag har det nesten ikke vært noe spark. Har spist og drukket både sunt og usunt, kaldt og varmt, men ingenting hjelper. Kommer kanskje et spark om vi dytter på magen.

Er mange som sier så lenge det kommer spark en gang i blant gjør det ikke noe, men jeg blir bekymra.

Er 37+3

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Da ringer du føden. Mest sannsynlig så er det ikke noe, men jeg synes man skal høre litt på magefølelsen sin. Om du mener det plutselig er kommet en stor endring i babyens aktivitetsmønster, så bør du får det undersøkt.

Skrevet

Var der på torsdag pga. lite liv, men alt var bra. Har igrunn bare blitt mindre de to siste dagene og de på sykehuset er så jævlig sure :(

Skrevet

Kan du ikke da bestille en ultralyd på en privatklinikk? Eller gå innom fastlegen/jordmor og måle babyens puls?

Skrevet

Er du bekymra så drar du og sjekker, uansett hvor sure de er der...

 

Sure mennesker nå er lettere å takle enn vissheten om at du kunne ha gjort noe hvis det viser seg å være noe galt.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...