Gå til innhold

Noen her som har gått på ketolyse?


Anbefalte innlegg

Skrevet

- Hva veide dere i utg.punktet, hvor mye gikk du ned og hvor lenge gikk du på kuren?

 

Og, kan jeg starte på denne kuren?! 57 kilo, 160 cm. Kiloene sitter støpt rundt magen og jeg blir oppblåst av karbs! Men den virker vel kanskje best på de som er ganske stor, eller?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ingen har vondt av å kutte ned på karbene, kroppen har ikke godt av for mye hvitt mel, pasta og polert ris uansett hvor stor eller liten man er. Ketolyse passer nok best for de som er større en hva du er, da kroppen tenderer til å regulere vekten selv når du er normalvektig. Jeg har gått ned 16 kg på ketolyse, men jeg var mye større enn deg. Veide 98 kg, vekta sto på 82 kg da jeg ga meg etter 4 mndr....da ORKET jeg ikke mer :-)

 

Jeg ville sjekket ut Fedon Lindberg, hvis jeg var deg. Og kondisjonstrening. Lykke til!

Skrevet

Takk for svar, skal sjekke det ut :) Ja, merker store forandringer bare idag etter å ha kuttet ut brødskivene! Mye mettere også.. :) HI

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...