Gå til innhold

Har begynt på Lamictal og...


Anbefalte innlegg

Skrevet

det hjelper faktisk!

Før gråt jeg lett for alt, mye og ofte svært deprimert. Nå tar det brodden, jeg klarer å samle meg mer, gråter ikke lengre. Blitt litt kaldere følelsesmessig, men det er bare bra. Tåler mer motgang og føler jeg har bedre kontroll på sinnet også.

Men, jeg er også litt mindre glad når det er noe å glede seg over, så mulig det påvirker det litt også. bedre å være litt flat enn å være som en sprettball psykisk, "opp som en hjort, ned som en lort" som jeg kaller det.

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Så bra du føler at det hjelper! Jeg har bipolar lidelse type 2, og går på Lamictal og Cipralex. Føler meg ikke mer kald eller følelsesløs, men mye mer stabil og jeg har endelig klart å bli glad i meg selv :o) Husk å be legen om å ta blodprøve av deg nå og da for å sjekke at serumkonsentrasjonen i blodet ditt er som den skal være, eller om du evt trenger mer eller mindre medisin.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...