Gå til innhold

Skjønner meg ikke på MANNFOLK.


Anbefalte innlegg

Skrevet

Var på date i forrige mnd(?) eller noe, med en gutt jeg hadde pratet med lenge via en datingside. Kjempehyggelig gutt.. Etter daten sendte han mld; Fikk endelig møte deg, jippii..

 

Etter daten spurte jeg han flere ganger om vi skulle treffes, om han ville være med på en utepils eller lignende. Men han er så travelt opptatt ifølge han! Med studier, jakt, jobb, trening osv. Så trodde det var en pen avvising fra hans side.. Nå sendte han plutselig mld, hadde ikke hørt fra han på lenge; Hei, stille for tiden?! eeeeh ja.. Ihvertfall han! Skjønner meg virkelig ikke på mannfolk..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Kanskje han rett og slett har vært opptatt?

Skrevet

hehe, liker 22.16 :-)

 

Vi kvinnfolk skal jo overtolke alt også, han kan faktisk ha vært opptatt :-)

Skrevet

Mja, men rart han ønsker tid til en kjæreste når han ikke har tid til dating? Jeg gidder ikke skrive mld til en som nesten ikke gir lyd fra seg tilbake..

Skrevet

Hvor i landet befinner denne fyren seg? :P

Fikk det samme igår på melding, hehe....

Skrevet

Sendte han faktisk mld og spurte han om hvordan det går om dagen men nå svarer han ikke igjen.. *sukk*

Skrevet

harD to get...mangla en d der gitt

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...