Anonym bruker Skrevet 1. oktober 2011 #1 Skrevet 1. oktober 2011 fikk ringene i posten i dag. og selv med ringmåler/kontrollmål hos en annen kjede, så er ringen min rett og slett for liten.Det sammer er mannen sin, selv om ringmåleren han bruker faktisk er mye løsere på fingen enn ringen er i virkeligheten.jeg Fikk målt den til 55 i butikk, noe som i følge ringmålerne vi fikk i posten tilsvarer str 7(spurte for sikkerhetsskyld hos de bestilte ringene hos og hun bekreftet) Nå er det 9 dager til vi gifter oss.....Hva gjør vi!!de kommer jo aldri til å klare å få utvidet ringene til riktig tid!!
Anonym bruker Skrevet 1. oktober 2011 #2 Skrevet 1. oktober 2011 Kan ikke du ta ringene til en gullsmed og få dem til å utvide ringen? Har ikke så mye peiling, så bare lurer på om det kan gjøres slik?
Anonym bruker Skrevet 1. oktober 2011 #3 Skrevet 1. oktober 2011 Bare ta med ringene til en gullsmed. Det ordner seg når du forklarer situasjonen, selv om du nok må betale noen kroner for jobben.
Anonym bruker Skrevet 1. oktober 2011 #4 Skrevet 1. oktober 2011 står på brevet vi fikk med at de kan utvides, men aner ikke hvor lang tid det tar i en butikk for å få gjort det. Har intrykk at de fleste kjeder sender vekk ringene til folk som utvider, at det gjør lite selv.
Anonym bruker Skrevet 1. oktober 2011 #5 Skrevet 1. oktober 2011 noen som vet hva det vil koste for å utvide to ringer?
Anonym bruker Skrevet 1. oktober 2011 #6 Skrevet 1. oktober 2011 Bare spor opp en butikk hvor de faktisk har gullsmed i butikken så ordner de det på 15 minutter.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå