♥Love is in the aiR♥ Skrevet 28. september 2011 #1 Skrevet 28. september 2011 Det står den 30 på nav sine sider, så de kommer vel på fredag.... Men jeg vil så gjerne ha de IDAG! blæh:)
Anonym bruker Skrevet 28. september 2011 #2 Skrevet 28. september 2011 Tipper de kommer på konto i løpet av dagen i morgen
Anonym bruker Skrevet 28. september 2011 #3 Skrevet 28. september 2011 Trenger også penger idag. Kjøkkenet er helt skrapa og jeg eier bare kr 12 på konto....
♥Love is in the aiR♥ Skrevet 28. september 2011 Forfatter #4 Skrevet 28. september 2011 De er ikke kommet her i dag, men satser på at de kommer imorgen! Har lovet ungene at de skal få være med å shoppe klær, og jeg gleder meg sånn til den koseturen det skal bli:) Det er ikke noe vi gjør ofte bare så det er sagt... Uff, føler med deg med 12kr på konto! det er kjipt:( Fikk dårlig samvittighet for deg:(
Anonym bruker Skrevet 28. september 2011 #5 Skrevet 28. september 2011 Det går bra med oss. Fikk låne litt av barnefar, så blir det ihvertfall middag idag og matpakke til dem imorgen., Men takk for omtanken. Trodde nesten at jeg skulle få pepper fordi jeg ikke hadde mer penger på konto... Hilsen hun med kr 12 på konto
♥Love is in the aiR♥ Skrevet 28. september 2011 Forfatter #6 Skrevet 28. september 2011 Det var bra:) Har vært der selv, og det finnes ikke noe værre enn å bekymre seg over de penga! Satser på at vi snart får de på konto:)
Anonym bruker Skrevet 28. september 2011 #7 Skrevet 28. september 2011 12 kr er lite, men selv har jeg -16 kr på konto Heldigvis har sambo noen kroner til overs
Anonym bruker Skrevet 28. september 2011 #8 Skrevet 28. september 2011 Barnetrygden hos meg kommer alltid den siste dagen i mnd. Hvis den siste dagen i mnd. havner på en lørdag, kommer det da alltid fredagen før. Så jeg sitter ikke og håper på at den kommer i morgen, for jeg VET at jeg ikke får den før på fredag. Så jeg har heldigvis klart å spart litt slik at jeg ikke er helt blakk til fredag.
♥Love is in the aiR♥ Skrevet 28. september 2011 Forfatter #9 Skrevet 28. september 2011 Men nå var det jo slik at jeg vet jo det! Men jeg skulle virkelig ønske! at den kom, helst igår, for jeg gleder meg:)) Og spare kan jeg, men det er barnetrygden som kommer = ungene sine penger, og denne gangen skal de få være med å velge høstgarderobe selv! Noe de, og jeg gleder meg til:)
Anonym bruker Skrevet 28. september 2011 #10 Skrevet 28. september 2011 Noen ganger så glimter de til å setter de inn noen dager før selv om det ikke er helg Så er lov å håpe. Har selv 15 kr på kontoen. Skulle ønske det var mer Men har i det minste skapet, kjøleskapet og fryseboksen full med mat. Og til og med litt potetgull som jeg skal kose meg med når ungene er lagt.
Anonym bruker Skrevet 28. september 2011 #11 Skrevet 28. september 2011 Og vi lever i et sammfunn hvor det nesten er tabu og si man er blakk, Jeg vet om mange som sliter på slutten av mnd og jeg mener det ikke er dårligplanleggning og at folk shopper vilt når lønnen kommer men penegene strekker bare ikke til alltid. Har noen andre lagt merke til at det alltid går tomt for såpemiddler, og sånne smådyre ting når det er lite penger på kontoen ? Jeg har foresten litt over en pakke med bleier i strl 6 upp and go om det er noen som sliter.
Anonym bruker Skrevet 28. september 2011 #12 Skrevet 28. september 2011 Hadde ikke gjort noe om den kom i morgen. Venter lønn og til den første så er litt skrapt nå. Kjøpt masse vintertøy og sko til ungene denne månden. Godt å vite at det er i hus, men denne mnd er det tannlege som koster flesk + skulle vært hos frisøren og så bør vel tenke jule pressanger snart. Alltid et eller annet å bruke pengene på.
Anonym bruker Skrevet 28. september 2011 #13 Skrevet 28. september 2011 Barnetrygden kommer i morgen:)
Anonym bruker Skrevet 28. september 2011 #14 Skrevet 28. september 2011 Den er inn på konto!! Jeg fikk den nå i kveld, åååh JIPPI!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå