Anonym bruker Skrevet 28. september 2011 #1 Skrevet 28. september 2011 Ser ut som de har mye fin der, men det er private selgere. Noen som har erfaring derfra?
Anonym bruker Skrevet 28. september 2011 #2 Skrevet 28. september 2011 Bestilte noe fra en i forrige uke. Fikk det jeg skulle, leveringen var rask. Så har ikke noe negativt å si jeg. Nå kan jeg kan bare svare for den selgeren jeg brukte da, de andre vet jeg jo ingenting om. Men de står jo fram med fullt navn og bør ha en interesse for å få solgt det de legger ut. Farer de med snusk går ryktene fort på internett og da kan de fort bli sittende med sjegget i postkassa.
Anonym bruker Skrevet 28. september 2011 #3 Skrevet 28. september 2011 Veldig lite tull på epla er min erfaring! Det er jo privatpersoner som ønsker å selge tingene sine, de står oppført med fullt og ekte navn(har regisrert meg selv så vet det er genuint). Løp og kjøp!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå