Gå til innhold

Dere som har vært i en Extra Leker


Anbefalte innlegg

Skrevet

Så/ser den like bomba ut som de vi har i Bergen?

 

Her er de iallfall helt håpløse, ting flyter og er kasta rundt. Den ene er helt jævlig.

 

Synd da de egentlig har godt utvalg med bra priser.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jepp, den jeg har vært i så ikke ut!

Skrevet

Mye å si hva slags interesser de som jobber der har altså.

 

Er det en butikksjef som er opptatt av at det skal være ryddig og godt eksponerte varer så blir det det uansett hvor mye penger som blir brukt på innredning osv.

 

De jeg har vært i har vært helt ok.

Skrevet

Hvilken var det?

 

Er det konsept de har: "Kast alt inn og se hvor det lander. Ta opp noe som faller ned? Nei det gidder vi ikke".

 

HI

Skrevet

Har vært på en på øyen utenfor Bergen, der var det også veeldig rotete, som du sier HI, det så ut som om det var kastet rundt, og noen steder i butikken stod kasser stablet til taket midt i det åpne rommet. Ikke noe særlig å få i hodet , hvis stabelen skulle komme i fare for å falle ned.

Skrevet

ELSKER elsker den butikken!!

Alltid så mye bra tilbud der og veldig billig!

I fjor hadde de tilbus på ekte "disney" barbie, ikke kopier, og jeg fikk både barbie dukker, bil og hester til 49 per stykk!!! Normal pris mange andre plasser er jo over 200kr for en barbie!

 

Går kun på ekstra leker jeg.

Veldig ryddig og fint her vi bor

Skrevet

Den ved Krokstadsenteret i Buskerud. Til og med min yngre bror som er en rotekopp reagerte da vi gikk inn der

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...