Anonym bruker Skrevet 25. september 2011 #1 Skrevet 25. september 2011 Jeg synes den var altfor tettsittende og for ung til henne. Og prinsesse Astrid sin kjole var jo alldeles grusom, har hun tatt frem det verste hun fant i klesskapet?? http://www.vg.no/rampelys/artikkel.php?artid=10039163
Anonym bruker Skrevet 25. september 2011 #2 Skrevet 25. september 2011 Jeg syns den var kjempefin. Er man gammel når man er 40 år ?
Anonym bruker Skrevet 25. september 2011 #3 Skrevet 25. september 2011 Synest ikke den vR for ung, men synest det vR noe rart nederst med de frynsene fra kneet og ned.
Anonym bruker Skrevet 25. september 2011 #4 Skrevet 25. september 2011 Martha blir penere og penere! Håper jeg skinner slik når jeg er 40!
Anonym bruker Skrevet 25. september 2011 #5 Skrevet 25. september 2011 Ikke min smak, men hadde vært dumt om vi alle likte det samme. Det var noe med det glatte stoffet over magen og stoffet nederst jeg ikke synes noe om. Men jeg synes ikke hun er for gammel for en sånn kjole.
Anonym bruker Skrevet 25. september 2011 #6 Skrevet 25. september 2011 Synes den var kjempefin til henne
Anonym bruker Skrevet 25. september 2011 #7 Skrevet 25. september 2011 Fin kjole, men den ser ut som om den er et nummer for liten. Satt altfor stramt over mage og rumpe! Men så er ikke jeg så glad i slike havfrue kjoler generelt da. Kjolen hadde være mye finere hvis frynsene hadde blitt flyttet opp til midjehøyde
Anonym bruker Skrevet 25. september 2011 #9 Skrevet 25. september 2011 Søt kjole. Ser man lenge på den, virker det som dekorasjonene nederst har havnet for langt nede.
Anonym bruker Skrevet 25. september 2011 #10 Skrevet 25. september 2011 For meg ble det for mye av alt på en kjole. Asymmetrisk skjæring med blonder ( eller hva det nå er) og resten enkelt og glatt kunne ha vært fint. Enkel overdel, f. eks med båtringing og det stæsjet nederst hadde gått an. Men når det blir alt på en gang: blank, ettersittende, asymmetrisk, blonder, rufseskjørt, farger osv, så ser det litt ut som en designer som i mangel på gode ideer tok alt hun/han kunne komme på og kastet sammen til en kjole. Märtha er så vakker i seg selv, at hun hadde vært finere i en enklere, mer stilfull, kjole, og kanskje litt mer farge enn undertøyslilla og krem.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå