Anonym bruker Skrevet 22. september 2011 #2 Skrevet 22. september 2011 Han innså sine begrensninger og stakk med halen mellom bena for å slikke sine sår. Deretter begynte han å være barnslig på andre fora hvor han i kjent stil viste at han er ute av stand til å være saklig i en debatt.
Anonym bruker Skrevet 22. september 2011 #3 Skrevet 22. september 2011 Han ble kjæreste med Angelica og gifta seg tror jeg? Så bytta han nick og er her ennå, Og ja han er savna, særlig møtene vi hadde på skallen *smask*
Anonym bruker Skrevet 22. september 2011 #4 Skrevet 22. september 2011 Han dro inn honkle og forsvant
Anonym bruker Skrevet 22. september 2011 #5 Skrevet 22. september 2011 Ørna tok han, en sommerdag mens han slappa av i sametrusa si ute på terassen oppå et honkle.
Anonym bruker Skrevet 22. september 2011 #6 Skrevet 22. september 2011 hoho, ser han for meg der altaå, hihi
Anonym bruker Skrevet 22. september 2011 #7 Skrevet 22. september 2011 Etter den flyturen med ørna, så ble han så nervesyk at han måtte ty til plysforumet for sarte sjeler Klem og gode tanker til yppert
Anonym bruker Skrevet 22. september 2011 #9 Skrevet 22. september 2011 Hvordan våger du?! Yppert ville aldri blitt sett på et plysjforum! Pføy!
Anonym bruker Skrevet 23. september 2011 #10 Skrevet 23. september 2011 Tror bare ikke de har funnet han igjen, etter at ørna tok han...
Anonym bruker Skrevet 23. september 2011 #11 Skrevet 23. september 2011 Vel da kan jeg jo informere om at riktignok så har nok ørna tatt han Rolf Erik Hanssen, for han har slutta å jobbe som hømopat i Hommelvk. Dessverre så har han ikke slutta å "personforfølge" folk og er like uforskammet og ekkel som før i sitt korstog mot vaksinen. Ikke bare i boka si, http://www.bokklubben.no/SamboWeb/produkt.do?produktId=1694778&rom=AK Men også ellers på nettet jfr http://skepsis.no/blog/?p=4110 hvor han fornærmer folk fortløpende. Jeg kan vel nesten også vedde en femmer på at faenskapet er her enda og er sikkert en av "surfittene" som slenger mest drit på anonymsiden..... Og nei, er ikke feil av meg å si navnet hans. Han har selv out'et seg på dib gjennom all dritten han prøvde å spre om dommedag som ville komme til alle barn som ble vaksinert. Tosken sto faktisk frem i Adressa og skrøt av han ikke gidda vaksinere sine barn.
Anonym bruker Skrevet 23. september 2011 #12 Skrevet 23. september 2011 Det stemmer ikke med Angelica, det vet jeg sikkert.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå