Anonym bruker Skrevet 22. september 2011 #3 Skrevet 22. september 2011 Guttungen min har vært syk i 1 uke nå, så han har gått med stilongs mens han er syk. 6 år.
Anonym bruker Skrevet 22. september 2011 #5 Skrevet 22. september 2011 4 år. Har ikke begynt, men har lagt klar i skifteposen i barnehagen. Regner med å starte i neste gråværsperiode. Kanskje på mandag.
Anonym bruker Skrevet 22. september 2011 #6 Skrevet 22. september 2011 Nei... hun er 2,5 år. Det er så varmt inne i barnehagen, at jeg synes det er litt for tidlig. De setter heller på en tynn dress utenpå når hun er ute.
Anonym bruker Skrevet 22. september 2011 #7 Skrevet 22. september 2011 Nei, overhodet ikke. Det får bli når det faktisk blir kaldt§!
Anonym bruker Skrevet 22. september 2011 #8 Skrevet 22. september 2011 Jeg bor i Bergen, men det er jo mye samme temp og vær. Minstemann på 3 mdr har brukt ullstrømpis og ullbody de siste dagene. Eldstemann på 5 har fått på en ulltrøye. Ingen strømpis på ham.
duracellmamma Skrevet 22. september 2011 #9 Skrevet 22. september 2011 Ja faktisk. Det er veldig kaldt og surt når man står og venter på bussen kl 07.30 på morgenen med et lite troll på 2 år. På med strømpebuksa ute, og når vi kommer inn i barnehagen så skifter vi om
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå