Gå til innhold

Er dere begynt å bruke høstsko til barna deres?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Skal dere evt ha det til de? Lurer litt på et par lilla goretex sko uten for (litt høyere enn joggesko) til 699. Får 20 % pga nattåpent i morgen. Blir da ca 560 kr. Ville dere gått for de?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Kjøper aldri høstsko. Har ikke behov for det. Bor i Oslo.

 

Viking Thermo og Sorel kjøpes etterhvert

Skrevet

Ja, når det er høst bruker vi høstsko. Gummistøvler ble tatt med hjem fra bhg idag og støvler med ullfòr er pakket i sekken. I tillegg har barnet timberland GT som er knall:) Disse blir brukt frem til temperaturen faller ytterligere, da kommer vinterskoene frem.

Skrevet

Har også bestilt høstsko til lillegutt i dag. Ellos har nå 40% på valgfri vare, og da ble det ikke så gal pris. Var type Kavat sko, vanntette og puster. Men jeg har også sett tidligere sesonger at høstsko blir litt lite brukt. Men krysser fingrene for at det ikke blir så super kaldt så tidlig i år i Oslo.

Skrevet

Har kjøpt timberland gore tex til min. Kjøpte de og vintersko på tilbudet som skoringen hadde sist uke.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...