Gå til innhold

Når mannen ikke vasker doen etter seg........


Anbefalte innlegg

Skrevet

Mannen min har det med å sitte lenge på do. Når han er ferdig så er det alltid fullt av bæsj i doen. (Altså han trekker ned, men det er masse striper osv i doen). Jeg synes dette er motbydelig, og jeg mener at det er vanlig renslighet og høflighet å vaske doen etter seg, når den ser sånn ut.

Har sagt det til han mange ganger, men han vasker aldri.

 

Er ikke dette litt patetisk av en voksen mann?

 

Lite behagelig for den neste som kommer og skal på do..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Fysj, for en grisemann!! Vil han bruke doen så får han steike perkele også snaske seg til å vaske den etter seg!

Skrevet

Herregud, du har jo fått deg en 10 åring jo! Voksne menn fikser doen etter seg. Det er et minimumskrav for å bli kalt mann.

 

Skrevet

Min 6-åring vasker doen etter seg med dobørsten hvis det er nødvendig..

 

Det at en voksen mann ikke gjør det er bare utrolig grisete og ekkelt.

Skrevet

Æs... I det minste lær ham til å legge papir i doskålen før han driter. Det bruker å minimere mengden bremsespor etter at han har bæsjet. Men strengt tatt bør han lære seg å vaske doen etter seg ja.

 

Skrevet

Du er hans kvinne og det er forventet at du skal ta deg av alle kroppsvæsker og utsondringer fra hans kropp!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...