Gå til innhold

Oh... Jeg blir flau på den personens vegne....


Anbefalte innlegg

Skrevet

Sjekket bloggen til en sikkert mye omtalt ung mor her på forumet (ikke hun der camilla). Hun har vært med i unge mødre, så mange av dere vet nok hvem det er.

 

Men ihvertfall. Hun og ei venninne sminket seg og dro ut for å ta bilder... Selve bloggeren var jo ganske ok, men venninne hennes ble jeg rett og slett flau over... Hun var helt mørk (farget hår), syltynne øyebryn med voldsom bue og nesten kritthvite lepper... I tillegg hadde hun smurt glitterøyeskygge rundt hele øyet, så hun så jo i tillegg ut som en omvendt PANDA!!

 

Jeg vil ikke legge ut bloggadressen eller si navn.. Så flau ble jeg..

 

Neida, men vil ikke bli beskyldt for å henge ut noen...

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ok?

Kanskje på tide å finne deg en ny hobby?

Tipper du er rimelig ung selv.

Skrevet

Aiai, nå skulle jeg være litt voksen her og lire av meg noe politisk korrekt, men omvendt PANDA??! Fniiiiiis!

Skrevet

Ja, hun hadde hvite poser under øynene... Kanskje for mye søvn??:-) I motsetning til oss foreldre..

 

Ja, jeg er veldig ung selv, derfor blir jeg også så flau når jeg leser enkelte unge-mødre blogger.. Håper folk ikke drar oss alle under en kam...

Skrevet

Skjøntemed en gang hvem du mente :-) Dama er jo ikke akkurat kjent for å funnet opp kruttet, og venninna hennes så nøyaktig like smart ut.... Pandasmart! :-D

Skrevet

Og jeg ble veldig flau på dine vegne HI som føler et slikt behov for å dra rett inn her, på bim/dib, på anonymforum, for å uttrykke hvor flau du ble over venninnen til en blogger du ikke kjenner som har vært med på et program ...håper du ser det selv.

Skrevet

Get over yourself...

Halvparten av innleggene her handler jo om onde svigermødre, håpløse venninner, teite samboere, rare naboer - hvorfor skal det være så mye verre å sladre om en blogger som faktisk liker oppmerksomhet så godt at hun har deltatt på Unge mødre? (Noe som i seg selv ikke akkurat er et tegn på høy intelligens etter min mening...)

 

Dette er ikke akkurat et forum for seriøse politiske diskusjoner; uten sladder hadde dib dødd ut :P

Skrevet

Skjønte godt hvem du mente, men føler ikke noe behov for å "disse" hverken blogger eller venninne. Absolutt ikke min stil, men de synes jo selv at de er fine, så da er det jo helt OK.

 

Eneste jeg må le av er det ene bildet hvor bloggeren praktisk talt har flyttet inn i treet og ligger på en tynn kvist. Det så veldig morsomt ut.

 

Irriterer meg også over alle de sorte flekkene det blir på hvert bilde. Åpenlyst noe galt med kameraet, men det er irriterende.

Skrevet

Og mange av de innleggene er også idiotiske. Jeg svarer ikke i dem. Men her legger du jo rimelig opp til det selv med kommentaren om at du blir så "flau av" noens sminke ...ser du det virkelig ikke selv. Selvinnsikt er fortsatt ingen båt.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...