Anonym bruker Skrevet 20. september 2011 #1 Skrevet 20. september 2011 Hva synes dere om navnet Mina?
Anonym bruker Skrevet 20. september 2011 #2 Skrevet 20. september 2011 Har vurdert det selv til vår datter som også må få navn snart, men mannen var dessverre bare lunken... Synes navnet er kjempefint!
Anonym bruker Skrevet 20. september 2011 #3 Skrevet 20. september 2011 Dattern min skal hete Mina Hun er forventet i slutten av november
Anonym bruker Skrevet 20. september 2011 #4 Skrevet 20. september 2011 Oppbrukt.no desverre. Dere risikerer flere med samme navn i bhg/skole.
Anonym bruker Skrevet 20. september 2011 #5 Skrevet 20. september 2011 Jeg og sambo har funnet ut at om vi får ei jente skal hun hete Mina. Vi liker det veldig godt begge to. Vi skal ha dobbeltnavn da, der Mina skal være først
Anonym bruker Skrevet 20. september 2011 #6 Skrevet 20. september 2011 Mi nydelige datter heter Mina ) Og jeg vet kun om ei aen med samme navnet her vi bor! Uansett, ta det navnet du liker, kan ikke gå rundt å tenke på at det heter den og den og den også, så derfor kan ikke jeg!
Anonym bruker Skrevet 20. september 2011 #8 Skrevet 20. september 2011 veldig fint navn Nei, man bør ikke tenke på at mange andre barn heter det samme.. Ban skal ta det man liker best, uansett om det er fare for at to-tre andre barn i samme bhg eller klasse heter det samme..
Anonym bruker Skrevet 20. september 2011 #9 Skrevet 20. september 2011 Jeg fikk ei jente i mars som heter det:) Her jeg bor så er det ingen andre som heter det, som jeg vet om, utenom min lille Mina. Det er et kjempefint og koselig navn!
Anonym bruker Skrevet 20. september 2011 #10 Skrevet 20. september 2011 Vakkert, men det var navnet til mora til eksen, og her jeg bor er det et sted som heter det også.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå