Anonym bruker Skrevet 18. september 2011 #1 Skrevet 18. september 2011 Er det da frekt av med å sende megler en e-post å spørre hva den gikk for? Nysgjerrig siden det er samme type bolig som den vi har, og lurer på hva det er realistisk å forvente å få for vår dersom vi skulle selge..
Anonym bruker Skrevet 18. september 2011 #2 Skrevet 18. september 2011 Du kan enten ringe melger eller sjekke lokalavisen. Alle eidendomsoverdragelser står i lokalavisen
Anonym bruker Skrevet 18. september 2011 #3 Skrevet 18. september 2011 Helt normalt å gjøre det. Det står og i avisa.
Anonym bruker Skrevet 18. september 2011 #4 Skrevet 18. september 2011 Klar du kan det. Du kan også be om verdivurdering av ditt hus. Det bruker å være gratis. Det har vi gjort en gang og skal snart gjøre igjen etter mye oppussing.
Anonym bruker Skrevet 18. september 2011 #5 Skrevet 18. september 2011 Vet ikke hvor du bor men her jeg bor er ikke vurdering gratis. Vi må i alle fall betale. Hvilken megler har du brukt?
Anonym bruker Skrevet 18. september 2011 #6 Skrevet 18. september 2011 Bor i Trondheim og brukte Eiendomsmegler1
Anonym bruker Skrevet 18. september 2011 #7 Skrevet 18. september 2011 Her er det heller ikke gratis med verdigvurdering av boligen, så sjekk ut det først, her koster det 12 000 Meglere vil som regel ha kontrakt om de skal sende ut verdivurdering, og en takstmann tar seg betalt, men man ha en skikkelig takstrapport til banken om man skal refinansiere osv!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå