Anonym bruker Skrevet 17. september 2011 #2 Skrevet 17. september 2011 Sjekk oppskrifter på lavkarbo.no
Anonym bruker Skrevet 17. september 2011 #3 Skrevet 17. september 2011 Trodde man skulle holde seg unna sukker og fett jeg da? Og som jeg har forstått det spiser man mer proteiner og fett på lavkarbo?
Gjest Skrevet 17. september 2011 #4 Skrevet 17. september 2011 Det beste er å holde seg unna godis og brus. Light bruser kan du drikke, men søtstoffene i lightprodukter trigger søthungeren hos mange. Spis moderat med poteter. Skal du ha ris eller pasta så velg fullkorn. Har du veldig lyst på sjokolade så spis den med 70% kakao. Om du ikke har fått det så skaff deg et blodsukker apparat så du holder øye med hva kroppen din reagerer mest på. Det er litt styr, men går greit når man har gjort det noen uker.
Anonym bruker Skrevet 18. september 2011 #5 Skrevet 18. september 2011 Tusen takk for svar! Lightbrus har jeg begynt å drikke en gang i blandt. Er spent på hvordan urinen min er når jeg skal til legen på onsdag! Da har jeg gått en hel uke uten sukker.. (Det er hard når man er så glad i sukker som meg :-/ )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå