Gjest ->>- Skrevet 10. september 2011 #2 Skrevet 10. september 2011 Laks, særlig om den ovnsstekes med teriyakisaus.
Anonym bruker Skrevet 10. september 2011 #3 Skrevet 10. september 2011 Hørtes godt ut:) Flere forslag?
Himmel og hav Skrevet 10. september 2011 #4 Skrevet 10. september 2011 Jeg bruker de når jeg baker knekkebrød, brød og rundstykker, til å panere fisk med, til å strø på wokede grønnsaker og så hender det at jeg har en liten dæsj i havregrøten til ungene.
Anonym bruker Skrevet 10. september 2011 #5 Skrevet 10. september 2011 Som pynt på fletteloff (når man baker den selv altså). Lage fletteloff, heve, pensle med egg el.l. og strø litt sesamfrø over. Steke. Spise.
Anonym bruker Skrevet 10. september 2011 #7 Skrevet 10. september 2011 Laks eller kyllingfilet. Ha på mye sesamfrø og stek filetene i panna. Nam.
Anonym bruker Skrevet 10. september 2011 #9 Skrevet 10. september 2011 I brød-deigen når jeg baker brød, på brød/rundstykker, på laks, sushi, osv. Kjøper alltid de med skall, dvs de som ikke er helt hvite, de smaker myyyye bedre. Ristede sesamfrø er kjempegodt oppå salat også sammen med solsikkefrø og gresskarkjerner.
Anonym bruker Skrevet 10. september 2011 #10 Skrevet 10. september 2011 Tusen takk for gode forslag! Hi
Anonym bruker Skrevet 10. september 2011 #11 Skrevet 10. september 2011 Alt av brød og bakervarer, og så rister jeg dem i tørr panne og har i salat. Økologiske, med skall. Masse næring, og sinnsykt godt!!!!!!! Sjekk også ut oppskrift på hummus, der er de også delaktige.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå