Anonym bruker Skrevet 8. september 2011 #1 Skrevet 8. september 2011 Hvor mye kcal inneholder det f.eks? Er det en ok kveldsmat eller lunsj i ny og ne?
Gjest ->>- Skrevet 8. september 2011 #2 Skrevet 8. september 2011 Usunt. Mye karber og lite næring. Fullkornsnudler er hakket bedre.
Anonym bruker Skrevet 8. september 2011 #3 Skrevet 8. september 2011 Det er kun tomme kalorier. Ikke noe næringsverdi, ca 300 kcal pr pakke og det er jo ganske mye for så lite mat. Men en gang i ny og ne skader nok ikke:) Alt med måte, men jeg ville ikke hatt det som et fast innslag i menyen, kun i krisesituasjoner (eller fordi jeg hadde så veldig lyst på)
Anonym bruker Skrevet 8. september 2011 #4 Skrevet 8. september 2011 Jeg hadde 2 jenter her på 10 år som lurte på det samme i dag. Det er usunt, virkelig. Fullt av salt, og ingen næring. Men det smaker godt av og til, sa jeg til dem
Daquiry Skrevet 9. september 2011 #6 Skrevet 9. september 2011 "vanlige" nudler er like full av kalorier som en bløtekake, og kun "tomme", raske karbohydrater. Eggnudlene er hakket bedre, men bør heller ikke spises for ofte.
Anonym bruker Skrevet 9. september 2011 #7 Skrevet 9. september 2011 Har også hørt at det er mye transfett i dem. I alle fall de vanlige billignudlene. Palmeolje, som er en versting. Ofte merkes pakken med vegetabilsk olje for å skjule det.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå