Anonym bruker Skrevet 5. september 2011 #1 Skrevet 5. september 2011 Har vært 1 uke i syden, og hun har badet hele dagen hver dag. Kom hjem på lørdag, og på morningen før vi dro klaget hun over vondt i den brusken som er mellom øregangen og kinnet (herregud, hva heter det da???) Skjønner at det mest sannsynlig er pga for mye bading, og hun har en lei tendens til å overdrive alt av smerter veeeeldig, så jeg vet ikke hvor vondt det faktisk er. Men, er det noe å få gjort med dette? Eller må det bare gå over?
Anonym bruker Skrevet 5. september 2011 #2 Skrevet 5. september 2011 Gå til legen og sjekk øra:) Det kan være ørebetennelse og da finnes det dråper.
Anonym bruker Skrevet 5. september 2011 #3 Skrevet 5. september 2011 Skal ikke det være mer vond? Husker ste-søstra mi hadde det, og hu hyyyyylte så det skjærte gjennom marg og bein.... Men får vel ta en tur til legen da. Takk HI
Anonym bruker Skrevet 5. september 2011 #4 Skrevet 5. september 2011 Hun kan ha fått eksem eller irritasjon i øregangen av all badingen. En kollega av meg hadde det en gang, og det var ikke særlig godt. Stikk til legen i morgen dere. http://www.helsedoktoren.no/pc-92-29-%C3%98regangseksem.aspx
Anonym bruker Skrevet 5. september 2011 #5 Skrevet 5. september 2011 Ja, det kan jo se ut som om det er det. Får ringe legen i morgen Takk!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå