Gå til innhold

Hvordan gjør dere....


Anbefalte innlegg

Skrevet

dette med den berømte sykehusbaggen?

Jeg lurer litt på om jeg skulle pakke snart siden jeg ikke har lenge igjen av svangerskapet. Men jeg skal jo ha med meg klær som jeg bruker til vanlig, litt vanskelig å pakke ned klær jeg bruker. hmmm... Kjøper dere nye klær til å ha i baggen eller hvordan gjorde dere det?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

pakket en del og resten skrev jeg opp på et ark, så hvis det skulle bli brått at vi måtte dra eller at mannen måtte hente bag så ville da alt stå på lappen :) funket greit her.

Skrevet

Jeg hadde bare med meg joggeklær og sånt. Klær som er behagelige og bruke.. De er jo som regel litt vide og passer uannsett hvor mye/lite magen forsvinner. Og jeg har garderoben fullt av joggeklær:)

Skrevet

Takk for svar =) Ingen tvil om at det er joggeklærne som skal være med her heller ;) hehe... Skal ikke pakke så voldsomt for skal jo forhåpentligvis ikke være der så lenge. Skriver liste da tillfelle rottefelle ;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...