Anonym bruker Skrevet 4. september 2011 #1 Skrevet 4. september 2011 Er det slik at en får auka til 5000 i 2012 eller kan jeg som skal ut i jobb om en mnd söke å få dette innvilga nå til hösten? Min har allerede begynt i barnehagen, men skulle gjerne gätt Hjelms med han
Anonym bruker Skrevet 4. september 2011 #2 Skrevet 4. september 2011 Det at politikerne nå diskuterer dett og kommer med forslag til økning er bare for å få flere stemmer. Det betyr IKKE at de vil vinne og IKKE at den vil bli økt.
Anonym bruker Skrevet 4. september 2011 #3 Skrevet 4. september 2011 Den blir bare øket i et halvår. Altså fra ungen er 1 år til den er 1 1/2 år. Etter det går den tilbake til normal takst til ungen er 2 år og så faller den helt bort. Helt suveren ordning spør du meg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå