Anonym bruker Skrevet 2. september 2011 #1 Skrevet 2. september 2011 Jeg ble voldtatt for 8 år siden.. Jeg tenker på det hver dag. Men nå kan jeg ikke lenger huske detaljene. Jeg har glemt det?! Hvordan er det mulig? Det er nesten verre enn og huske... Har jeg fortrengt det?
Anonym bruker Skrevet 3. september 2011 #3 Skrevet 3. september 2011 Kjære deg, vær glad for at detaljene blekner med tiden. Kanskje det er en slags forsvarsmekanisme, men hva så? Jeg har også blitt voldtatt. Bærer det med meg, men tenker ikke på det hver dag. Kan mane frem noen detaljer fortsatt, men jeg velger å la det være. Jeg føler ikke at det er sunt for meg å dvele ved dette. Det har skjedd så mye annet godt i livet mitt, jeg prøver - som best jeg kan - å holde fokus på det. Har du fått hjelp til å bearbeide tankene og følelsene rundt voldtekten?
Anonym bruker Skrevet 3. september 2011 #4 Skrevet 3. september 2011 Jeg vet ikke helt, men det er litt ekkelt. Føler at jeg mister litt kontroll over det ved og ikke huske hva som skjedde. Men, jeg burde vel bare være fornøyd med det. Trodde bare ikke at en sånn ting "forsvant". Nei jeg har ikke fått noe profesjonell hjelp. Jeg tør liksom ikke.. Takk for svar:) Hi
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå