3små-snart4barnsmor Skrevet 2. september 2011 #1 Skrevet 2. september 2011 Noen som vet av et sted (gjerne på nettet), hvor man finner noe fint man kan ha på seg på et barnedåp. Sliiiit med å finn noe i butikkene :/
Anonym bruker Skrevet 2. september 2011 #2 Skrevet 2. september 2011 Hvor langt er du på vei? Det finnes jo mye "vanlige" klær som passer ganske langt ut i svangerskapet, også fine kjoler, men det kan jo bli litt vanskelig de siste mnd kanskje. Jeg kommer ikke på noe annet enn HM og kanskje LaRedoute på nett.
Anonym bruker Skrevet 2. september 2011 #3 Skrevet 2. september 2011 Nelly.com...kjøpte fiiiin kjole til et bryllup der i sommer
3små-snart4barnsmor Skrevet 2. september 2011 Forfatter #4 Skrevet 2. september 2011 er 7 mndr på vei når barnedåpen er. Er om noen uker. Kiket både i butikker og på nettet på de sidene dokk sagt bla. Men syns ikke jeg finner noe jeg :S Er så begrenset utvalg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå