Anonym bruker Skrevet 2. september 2011 #1 Skrevet 2. september 2011 Familie på 4. Graatttttulerer med nytt hus :/ Ikke var det fint. Bad må pusses opp, alle rom må males.. 350 kavdratmeter?? Det er GIGA sort. Og ikke trenger de det heller!? Innflytningsfesten var helt psyko. SÅÅ stort hus, men vi brukte bare en liten del av stua... Skjønner faktisk ikke hva de tenkte da de kjøpte det..
Anonym bruker Skrevet 2. september 2011 #2 Skrevet 2. september 2011 Det hadde sikkert vært deilig, men ganske mye å vaske.
Anonym bruker Skrevet 2. september 2011 #3 Skrevet 2. september 2011 Høres ut som du er litt sjalu.. Hvorfor blander du nesa di borti andres hus da?? Herregud, du er jammen frekk!
Anonym bruker Skrevet 2. september 2011 #4 Skrevet 2. september 2011 Hvorfor skal jeg tenke noe om det? De vil ha mye plass, dem om det. De ser sikkert huset som en investering og et oppussingsobjekt. Veldig spesielt at du mener så mye om det.
Anonym bruker Skrevet 2. september 2011 #5 Skrevet 2. september 2011 Jeg tenker, åRh så fantastisk det må være med mye plass! De kan da pusse det opp over tid, og få ett supert hus?
Anonym bruker Skrevet 2. september 2011 #6 Skrevet 2. september 2011 Jeg tenker at så store hus ofte har en dårlig planløsning og at mange kvadratmeter ofte bare er dødplass. Men jeg tenker ikke så mye om de som bor der...
Anonym bruker Skrevet 2. september 2011 #7 Skrevet 2. september 2011 Nei sjalu hadde jeg ikkje vert, Vaske vaske vaske det er det verste jeg veit. Har eit på 280 m2 og kunne tenke meg litt mindre.
Anonym bruker Skrevet 2. september 2011 #8 Skrevet 2. september 2011 Om dem så tenker jeg at de er heldige som har råd til å kjøpe så stort hus. Forøvrig tenker jeg at det ville vært deilig med mye plass, men at jeg måtte ha hatt penger nok til å ansette vaskehjelp hvis jeg hadde så stort hus, for jeg avskyr husarbeid.
Alva♂️♂️♂️♀️ Skrevet 2. september 2011 #9 Skrevet 2. september 2011 At de er som oss? ;-) Vi skal bygge hus på ca 400 kvm i BRA (men leie ut 70 av dem da). Slik vi har tegnet huset så vil alle rom bli brukt mer eller mindre daglig. Vi er en familie på 6. For en på 4 blir det kanskje litt stort, men skulle nå fint klart å bruke plassen likevel.
Anonym bruker Skrevet 2. september 2011 #10 Skrevet 2. september 2011 Tenker ikke særlig på det. Kjenner en som nettopp har bydt seg hus til 280 kvm. Ikke så stort som 350, men syns det var kjempe fint og heldig han. Men selv foretrekker jeg noe som er litt mindre
Anonym bruker Skrevet 2. september 2011 #11 Skrevet 2. september 2011 Jeg tenker: stakkars den som må vaske 110kvm mer enn meg i uken! Ellers hadde jeg nok ikke tenkt så mye. Tror nok de ser på det som en invistering som de kommer til å tjene bra på, om de pusser opp og holder huset i orden. SMART!
Anonym bruker Skrevet 2. september 2011 #12 Skrevet 2. september 2011 Mye å vaske, og mye plass til å spare på dritt på... Ellers spiller det ingen rolle for meg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå