Gå til innhold

Hvor lenge holder STEKT kjøttdeig seg i romtemp ?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Stekte den i går ca kl 16.00. Kan jeg spise den nå da ? Den har stått i kjelle med lok. Men i romtemp

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Er du desperat, og romtemp ikke betyr veeeldig varmt rom, så kan du. Pass på at den blir skikkelig varm så bakteriene dør.

Skrevet

Er ganske dessperata haha. Stakkars mannen min har vært ute to ganger Allt og kjøp middag. Men når jeg skal lage det har jeg ikke lyst på det like vell. Å nå sikkler jeg over gårsdagens middag. Hehe. Uff er ikke lett å være gravid.

Skrevet

DA stiller det seg annerledes i mine øyne. Tror ikke du skal sjanse på noe om du er gravid. :)

Skrevet

Hmm. Ok. Da får mannen dra ut i gjenn og kjøpe kjøttdeig. Haha. Tror han gleder seg til den tiden her er over :P

Skrevet

Jeg føler med både deg og mannen din. hehe Mye man skal igjennom. Selv kjempet jeg daglig mot den ekstremt syke lysten til å stå i garasjen for å kjenne lukten av bensin og andre farlige ting. Heldigvis hadde jeg også sykelig lyst på sitron, så da kunne jeg gi etter for den i stedet. :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...