Gå til innhold

Jeg hater eksen min


Anbefalte innlegg

Skrevet

Kan han virklig mene at jeg skal være istand til ha ansvaret for vår 13 år sønn. Jeg har nettopp hatt en større kreft oprasjon. Skal igjenom ca 6 mnd cellegift kur.

 

Avtallen var at barnets far skulle ha den daglig ansvaret for vårs sønn. Men nå setter eksen min seg på bak bena. Han skal sende sønnen vår tilbake til meg. Han vet jo at jeg er syk.

 

Eksen min er jo ikke allene for han har ny dama som han har 2 barn med. De 2 barna er 6 og 7 års gammel.

 

Eksen min vet at jeg ikke har noen i nær familie som kan ha vårs sønn.

 

Har ei datter til på 1,5 år med en annen en. Der går det kjempe fint selv om han må være allene pappa for henne.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

huff, dette hørtes ikke bra ut. Snakket med dama hans også?

 

 

 

Hadde du vært min venninne skulle jeg gjerne hjulpet deg.

 

 

Skrevet

Vunder å kontakte bv for dem.

 

Det er normal hyglig gutt som går 1 år på ungdomskolen.

 

Jeg betaller jo bidrag for han etter der nav mener jeg skal betale. 1500 kr mnd.

Skrevet

For det første, god bedring til deg!

 

Men hallo for en idiot av en eks! Kreft er ikke influensa, og han kan da vel ikke mene dette? Han har laget dette barnet, og han er like mye forelder, som det du er. Høres ut som dette barnet har ei stemor som blander seg også. Eller er han bare helt kokt, alene?:-o

 

Blir så sint, når menn og kvinner ikke tar ansvar for egne handlinger!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...