Lex Skrevet 24. august 2011 #1 Skrevet 24. august 2011 Noen som vet noe genereldt om sex etter ungen har snudd seg eller festet hode? (er i uke 34 å har et meget aktivt barn) Faren er redd for og "hilse på" men vet jo at den er beskyttet av både fostervann og slimproppen. Men da jordmor sa ungen lå langdt nede i bekkenet nå ble selv jeg skeptisk. Hva mener dere? på forhond takk og lykke til videre alle dere også.
Anonym bruker Skrevet 24. august 2011 #2 Skrevet 24. august 2011 Kanskje du burde postet dette på "Spør jordmødrene"? Selv om de skjelden svarer..
Anonym bruker Skrevet 31. august 2011 #3 Skrevet 31. august 2011 Jeg fant ut at det var ok med sex nå også, Vi var selv litt forsiktige med og ikke gjøre det så hardt og ikke gå så helt langdt inn, men at det likevel var godt og værdt det
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå